Vasaros žvejyba

Žvejyba, krepšiai žuvims, meškeres ir kitus priedus skirtus žvejybai Jus rasite kavinėje «Žvejų namai» – nemokamai! Jeigu norėsite, galėsite naudoti ir savo žvejybos įrankius. Mūsų darbuotojai duos jums tinkančias meškeres bei specialų eršketų ir upėtakių masalą. Jeigu pageidausite, padės jums pagauti žuvį ir nuimti nuo kabliuko. Eršketų ir upėtakių žvejyba „Žvejų namuose“ vasaros metu – tai malonumas skirtas tikriems klasikinės žvejybos žinovams. Vasarą eršketas yra judrus ir labai aktyviai medžioja,o upėtakiui patinka šaltas vanduo. Vasaros metu, esant  šiltam orui, jis blogai kimba. Eršketas renkasi šiltą, švarų, tekantį vandenį

Vasariniai žvejybos reikmenys yra lengvi ir patvarūs. Upėtakių žvejyba paprastai vyksta plūdinės meškerės pagalba. Upėtakis gaudomas mažame gylyje,kimba aktyviai ir greitai.Iš vandens jį ištraukti reikia  staigiai, meškerę pasukant į šoną. Eršketai yra gaudomi tik vandens dugnui pritaikytų reikmenų pagalba arba su plūdine meškere. Sunku pastebėti kaip žuvis kimba, plūdė lėtai slenka vandens paviršiumi,todėl eršketų žvejyba vyksta giliame vandenyje, masalas turi gulėti pačiame dugne. Turite išlikti kantrūs bei ramiai laukti, kol plūdė pradės aktyviai judėti.

Kilogramas pagautos žuvies kainuoja: upėtakis-32.00 euro, eršketas-32.00 euro. Už šią kainą pagauta žuvis bus paruošta pagal Jūsų pasirinktą vienu iš septynių kavinės siūlomų receptų. Griežtai draudžiama išleisti atgal į vandenį jau pagautą žuvį!!!

Atsiprašpme, tačiau nėra galimybės atsiskaityti mokėjimo kortelėmis.

Žiemos žvejyba

Žvejyba, krepšiai žuvims, meškeres ir kitus priedus skirtus žvejybai Jus rasite kavinėje «Žvejų namai» – nemokamai! Jeigu norėsite, galėsite naudoti ir savo žvejybos įrankius.Žiemos žvejyba reikalauja iš žvejo keisti ne tik taktiką  bet ir žvejybos įrangą, nes žiemą, keičiasi žvejybos sąlygos bei žuvų elgesys. Žiemos žvejybą galima pradėti tik tada, kai ledo storis yra ne mažesnis kaip 7-15 cm. Mūsų darbuotojai duos jums tinkančias mažas meškeres bei specialų eršketų ir upėtakių masaląŽiemą eršketas nėra aktyvus, medžioja  bei ėda nedaug,o upėtakiui patinka šaltas vanduo ir žiemą jis kimba gerai. Žvejyba paprastai vyksta spininginės arba mažos plūdinės meškerės pagalba. Eršketai yra gaudomi tik vandens dugnui pritaikytų reikmenų pagalba arba su plūdine meškere. Sunku pastebėti kaip žuvis kimba, plūdė lėtai slenka vandens paviršiumi,todėl eršketų žvejyba vyksta giliame vandenyje, masalas turi gulėti pačiame dugne. Turite išlikti kantrūs bei ramiai laukti, kol plūdė pradės aktyviai judėti. Upėtakis yra gaudomas mažame gylyje,kimba aktyviai ir greitai, iš vandens jį ištraukti reikia  staigiu, meškerės judėsiu į šoną.

 Pagautos žuvies kilogramo kaina: upėtakis-32.00 eur., eršketas-32.00 eur. Už šią kainą pagauta žuvis bus  paruošta pagal vieną iš septynių Jūsų pasirinktą kavinės siūlomų receptų. Griežtai draudžiama išleisti atgal į vandenį jau pagautą žuvį!!!

Atsiprašome, tačiau nėra galimybės atiskaityti mokėjimo kortelėmis.